Aure Regnskap og Data

VI BRINGER MENNESKENE OG BEDRIFTENE SAMMEN

Vi jobber for at nye bedrifter etablerer seg i Aure, og for å skape grunnlag for vekst hos eksisterende bedrifter.

Medlemsbedrifter Aure Næringsforum 2021

Terje Dromnes

Biler, bobiler, båter, tilhengere til alle formål 

 

terje@aurebilogfritid.no

48 48 83 48

Åse Ulfsnes

Catring, Selskaper og arrangement, Konferanser og møter

 

firmapost@aure-gjestegaard.no

94 18 44 57

Aure og Tustna Bondelag

Erik Olufsen

Øke den bærekraftige matproduksjonen og sjølforsyninga basert på norske ressurser

 

erik.olufsen@sweco.no

97 78 74 21

Aure Regnskap og Data

Gunnar Vingsnes

Regnskapstjenester

vingsnes@aureregnskapogdata.no

71 64 48 14

Ingmund Bakk

Transport og anlegg

 

post@brbakk.no

41 63 95 55

Bygg- Compagniet AS

Jan Arve Kvisvik

Står klare til å hjelpe deg med å virkeliggjøre din bolig- eller hyttedrøm

 

jan@bygg-compagniet.no

91 66 85 06

Jan-Einar Gjerde & Anne-Grethe Winther

Avl på Islandshest og Gammelnorsk sau

Ridning med ledsager

 

janeinar68@gmail.com

92 66 70 42

Frode Sundsby

Sundsby1@gmail.com

Entrepenør - gravemaskin

Per Kristian Solbakken

Kunst og planter

 

pk@gallerietvedhavet.no

994 52 528

HD-Studio

Anja Skipnes

 

 

anja.skipnes@neasonline.no

91 37 96 07

 

Jan Olav Ramsvik

jan.ramsvik@gmail.com

Produksjon landbruk

Kjetil Aas

Utvikler og produserer hydraulisk utstyr for maritimt miljø

 

post@mbh.no

71 64 77 00

Jan Tore Hovland

Settefiskanlegg for produksjon av smolt

 

Jan@nekton.no

47 97 54 93

Harald Fladseth

Toppidrettsveka

 

harald@norwayevents.no

97 42 35 42

OceanSaP AS

hans@oceansap.com

Konsulent tjenester

Tore Weum og Monika Wessel

Jaktutleie, overnatting i offgrid skogskoie, fiske og friluftsliv.

 

tw60342@live.com

908 30 737

monika.wessel@outlook.com

95 77 45 60

Randi

Tilbyr våre kunder miljøriktige og kostnadseffektive renholdsløsninger

 

post@rentpentaure.no

99 23 27 20

Hans Ramsvik

Landbasert oppdrett

 

hans@salfjord.com

92 06 46 03

 

SAM AS

Svein Monsø

Utvikle boliger for salg

 

monsoe@online.no

947 80 021

Henning Strupstad

Bil og landbruksverksted, salg

 

henning@skipnesmek.no

95 19 45 35

Ove Stormyr

Entrepenørvirksomhet

 

ove@slmaskin.no

92 81 13 06

Småbrukarlaget

Gunnar Strand

Salg av klær og sko

 

gs@strand-kler.no

71 64 63 79

Jan-Erik Sørnes

Service og reparasjon innen sjøbasert og landbasert fiskeoppdrett

 

jan-erik@sornesmarine.no

47 64 43 83

Helge Torset

Utleie kontor/lager, Overnatting, Liftutleie

 

helge@tjeldbergodden.no

90 89 44 02

Odd Arne Kjørsvik

Produserer og leverer rognkjeks til oppdrettsnæringen langs Trøndelagskysten

 

oddarne@tbor.no

41 41 13 93

aaseulfsnes@gmail.com

Selvstendig næringsdrivende

Arve Goa

Skape industriaktivitet på Tjeldbergodden og i regionen rundt

 

arve@tbu.no

90 89 44 00

MEDLEMSFORDELER

Bli en del av noe større og fremtidsrettet. Aure Næringsforum setter deg i kontakt med næringslivet, politiske miljøet og menneskene i Aure.

Som medlem får du

  • Delta på dialogmøter med kommunen og næringslivet 2 ganger pr. år

  • Være del av et felles talerør for næringslivet i Aure

  • Bidra til et sterkt felleskap som gir kollektiv vekst

  • Bli en del av næringslivet i regionen


Som medlem får du

Bli medlem i ANF

Bedriftsopplysninger