VI BRINGER MENNESKENE OG BEDRIFTENE SAMMEN

Vi jobber for at nye bedrifter etablerer seg i Aure, og for å skape grunnlag for vekst hos eksisterende bedrifter.

Medlemsbedrifter Aure Næringsforum 2020

Ester K. Indergård

Ansvar for egen mestring

 

post@afem.as

97 53 90 33

Aktiv Regnskap Aure AS

Kåre Kårtevdt

Arealplanlegging - prosjektering - oppmåling

 

post@arealogplan.no

71 40 35 40

Terje Dromnes

Biler, bobiler, båter, tilhengere til alle formål 

 

terje@aurebilogfritid.no

48 48 83 48

Aure Fysioterapi og akupunktur

Margaret Aas

 

margaret.aas@neasonline.no

97 78 74 21

Åse Ulfsnes

Catring, Selskaper og arrangement, Konferanser og møter

 

firmapost@aure-gjestegaard.no

94 18 44 57

Aure Hår & Velvære AS

Aure og Tustna Bondelag

Erik Olufsen

Øke den bærekraftige matproduksjonen og sjølforsyninga basert på norske ressurser

 

erik.olufsen@sweco.no

97 78 74 21

Gunnar Vingsnes

Regnskapstjenester

 

vingsnes@aureregnskapogdata.no

71 64 48 14

Aure Taxi SA

Jørn Roger Lyngvær

 

aure.taxi@gmail.com

99 11 66 90

Ingmund Bakk

Transport og anlegg

 

post@brbakk.no

41 63 95 55

Bygg- Compagniet AS

Jan Arve Kvisvik

Står klare til å hjelpe deg med å virkeliggjøre din bolig- eller hyttedrøm

 

jan@bygg-compagniet.no

91 66 85 06

Byggmester Ola Stigsrud

Ola Stigsrud

 

ola.stigsrud@neasonline.no

91 19 71 17

Capitech AS

Børge Pettersen

 

boerge@capitech.no

95 13 05 60

Jan-Einar Gjerde & Anne-Grethe Winther

Avl på Islandshest og Gammelnorsk sau

Ridning med ledsager

 

janeinar68@gmail.com

92 66 70 42

Lena Skogly

Produksjon av metanol, Tjeldbergodden

 

Equinor, Tjeldbergodden

71 64 90 00

Flora Idé og Hagesenter

Per Kristian Solbakken

Kunst og planter

 

pk@gallerietvedhavet.no

994 52 528

Gjensidige Forsikring Nordmøre og Romsdal

Jan Arve Kvisvik

Prosjektering av hytter, hus, næringsbygg mm.

 

irina@jak-arkitekt.no

71 64 85 00

Kjetil Aas

Utvikler og produserer hydraulisk utstyr for maritimt miljø

 

post@mbh.no

71 64 77 00

Jan Tore Hovland

Settefiskanlegg for produksjon av smolt

 

Jan@nekton.no

47 97 54 93

Nordmøre Revisjon Aure AS

 

Utleie hytter og båter

 

post@nothaugen.no

91 88 70 07

Randi

Tilbyr våre kunder miljøriktige og kostnadseffektive renholdsløsninger

 

randi@rentpentaure.no

99 23 27 20

SAM AS

Svein Monsø

Utvikle boliger for salg

 

monsoe@online.no

947 80 021

Sjøsiden Frisør

Henning Strupstad

Bil og landbruksverksted, salg

 

henning@skipnesmek.no

95 19 45 35

Kåre Sletta

Bygger alle type båter, men hovedmarkedet er båter for oppdrettsnæringen.

 

kaare@slettaverft.no

71 64 77 50

Småbrukarlaget

Gunnar Strand

Salg av klær og sko

 

gs@strand-kler.no

71 64 63 79

 

Båt og oppdrettservice

 

jsornes@online.no

45 86 62 59

Helge Torset

Utleie kontor/lager, Overnatting, Liftutleie

 

helge@tjeldbergodden.no

90 89 44 02

Odd Arne Kjørsvik

Produserer og leverer rognkjeks til oppdrettsnæringen langs Trøndelagskysten

 

oddarne@tbor.no

41 41 13 93

Arve Goa

Skape industriaktivitet på Tjeldbergodden og i regionen rundt

 

arve@tbu.no

90 89 44 00

MEDLEMSFORDELER

Bli en del av noe større og fremtidsrettet. Aure Næringsforum setter deg i kontakt med næringslivet, politiske miljøet og menneskene i Aure.

Som medlem får du

  • Delta på dialogmøter med kommunen og næringslivet 2 ganger pr. år

  • Være del av et felles talerør for næringslivet i Aure

  • Bidra til et sterkt felleskap som gir kollektiv vekst

  • Bli en del av næringslivet i regionen


Som medlem får du

Bli medlem i ANF

Bedriftsopplysninger